Praha.cz

 
Nacházíte se: Průvodce Prohlídky Prahy Segway výlety
Segway výlety
Segway výlety

Nebaví vás již chodit po Praze na zdlouhavé a namáhavé pěší tůry za památkami a jinými zajímavostmi? Pak využijte této příležitosti a zkuste si půjčit SEGWAY. Že nevíte co to je?
Představte si že pohybujete po ulici, země pod vámi ubíhá a vy nemusíte udělat ani krok! Přitom se vezete na dopravním prostředku budoucnosti, který ke svému využití potřebuje minimální prostor. Stačí se jen mírně předklonit a jedete! Samozřejmě že máte obavy pokud jste na Segway ještě nestáli, ale to nevadí. Náš specializovaný instruktor vás před vyjížďkou vše naučí a bude vám stále k dispozici i během jízdy.


button_objednat

Segway Grand City Tour

VYJÍŽĎKY DENNĚ V 11:00, 15:00
Délka vyjížďky: 3 hodiny
Jazyk prohlídky: Aj, Čj (It, Šp, Nj, Fr, Ru na audioguide) - vyberete si při rezervaci
Max. počet účastníků: 9
Cena: 1500 CZK / osoba


Segway Grand City Tour Pojďte s námi zažít skvělou jízdu na SEGWAY. Budete klouzat 20 cm nad zemí a během chvilky se dostanete kamkoliv se vám zamane.

Máte jedinečnou příležitost vidět nejvýznamnější Pražské památky za necelé 3 hodiny. Zapomeňte na autobusy, auta, kola, nastupte na SEGWAY a bavte se s námi!


Výlet obsahuje:

 • 30 minutovou Instruktáž a pronájem segway
 • Oficiální průvodce Prahou
 • Audioguide v těchto jazycích: Nj, Ru, Šp, It, Fr
 • Helma a pláštěnka pro případ deště

Začínáme u Karlova mostu, kolem Lennonovy zdi projedeme Kampu. Za chrámem sv. Mikuláše začneme stoupat Nerudovou ulicí na Pažský hrad. Pod Strahovským klášterem vjedme na Petřín, odkud je nádherný výhled na Prahu. Poté pokračujeme přes újezd na Staré město kolem Národního divadla až na Václavké náměstí. Po shlédnutí Orloje na Staroměstském náměstí projedeme magické židovské město plné starobylých synagog včetně starého Židovského hřbitova. Přes kubistický Mánesův most se vrátíme zpět ke Karlovu mostu do mostecké, kde náš výlet skončí.button_objednat

Panoramic Night tour

VYJÍŽĎKY DENNĚ V 20:00
Délka vyjížďky: 3 hodiny
Jazyk prohlídky: Aj, Čj
Max. počet účastníků: 9
Cena: 1500 CZK / osoba


Segway Grand City Tour Hoďte za hlavu každodenní shon a pojďte si s námi vyčistit hlavu na večerní projížďce pražskými parky!

Poklidná atmosféra a výhled na celé historické centrum z různých míst přilehlých kopců vám vyrazí dech.

Výlet obsahuje:

 • 30 minutovou Instruktáž a pronájem segway
 • Oficiální průvodce Prahou
 • Audioguide v těchto jazycích: Nj, Ru, Šp, It, Fr
 • Helma a pláštěnka pro případ deště

Projížďka začíná u Karlova mostu. Spletitými uličkami Malé strany se dostaneme na Vltavské nábřeží, které nás dovede až k ostrovu Štvanice. Večerní atmosféra Vltavských nábřeží je neopakovatelný zážitek. Za Hlávkovým mostem vjedeme na Letnou, odkud uvidíme první výhledy na Staré a Nové město. Než projedeme ke Královským zahradám, ještě se na chvilku zastavíme na vyhlídce u Hannavského pavilonu - nejkrásnější vyhlídce na Pražské mosty. Přes Hradčany projedeme k druhému parku - na Petřín. Z nejkrásnějšího pražského parku uvidíme dech beroucí výhledy na Malou stranu a staré Město, než vklouzneme opět do ruchu velkoměsta. Klidnými uličkami Malé strany a přes park Kampa se vrátíme zpět do výchozího bodu u Karlova mostu.
Segway nesmí řídit osoby:

 • Nad 120 kg
 • Mladší, než 8 let
 • Těhotné ženy
 • Pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek
 • Každý účastník bude před výletem požádán podepsat toto prohlášení o odpovědnosti

   

  DOPORUČUJEME

  Fotografie Prahy - Galerie nejkrásnějších míst a zákoutí Prahy. | Kam v Praze - Načerpejte inspiraci v turistickém průvodci Prahou.